BB - Team

Forum Grupy Biały Bór Team.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum powoli odzyskuje dawny blask. Utworzona zostala Galeria

#1 2008-02-21 18:46:58

toldy5

Administrator

9584173
Zarejestrowany: 2007-05-04
Posty: 140
Punktów :   

BB Team - Historia

BB Team powstał w połowie  2006 roku z inicjatywy mojej, Kukiego, Łysego oraz Ms'a i dzialal on jeszcze wtedy bez nazwy. Początki jak prawie zawsze były ciężkie lecz zacięcie do PK było większe co sprawiało ze chęć opanowania danych technik była wielka. Lecz do czasu, później z braku chęci odszedł Ms, lecz przyszedł i dołączył do nas obiecujący SMn oraz Golo. Kolejne miesiące spędzone na treningach dawały efekty i wtedy zaczęło sie konkurowanie moje i SMn o to kto jest lepszy, co nigdy nie powinno sie zdarzyć, przez co o mało Team sie nie rozpadł ale dogadaliśmy sie. Tak minął rok i nadeszly wakacje 2007, gdzie treningi byly czesciej i dluzej, lecz po nich nastal rok szkolny i trzeba bylo pojsc do nowych szkol czasami w innych miastach, wtedy BB Team zawiesil swoja dzialalnosc az do dzisiejszego dnia



W obecny sklad BB Teamu wchodza:


http://imagebox.pl/out.php/i1015_DSC00093.JPG
Era - toldY

Imie: Eryk
Wiek: 17
Techniki: Grab Vault, King Kong Vault, Lazy Vault, Reverse Vault, Underbar Vault

[no photo]
SMn

Imie: Szymon
Wiek: 16
Techniki: Monkey Vault, Pop Vault, Speed Vault, Turn Vault, Tic Tac Vault


http://imagebox.pl/out.php/i1017_erasygn.jpg

Kazdego dnia w moim zyciu zmuszony jestem dodac kogos do listy ludzi ktorzy moga mnie poprostu: POCALOWAC W DUPE.

Offline

 

#2 2009-10-02 16:58:03

Czoszu

Nudziarz

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 2
Punktów :   

Re: BB Team - Historia

Jest rekrutacja do Teamu??
Bardzo chętnie bym dołączył .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shaolin-silkroad.pun.pl www.pierscienwladcy.pun.pl www.gr2wil.pun.pl www.clan-wars.pun.pl www.wrestlingmix.pun.pl